Blask na salonach

Nie kupuję wiele i w pośpiechu. Czekam, aż kolory, które chciałabym  gościć w naszym nowym mieszkaniu same do mnie przyjdą. Gdy pojawia się pierwszy, z reguły zaraz za nim przychodzą kolejne, uzupełniające. W międzyczasie wertuję gazety wnętrzarskie, odwiedzam sklepy i targi, no i oczywiście grzebię w sieci- Pinterest i blogi są moim ulubionym źródłem  inspiracji.

Od pewnego czasu poszukiwałam stolików do salonu, które przełamałyby dominującą monochromatyczność i dodały troszkę blasku, stając się przeciwwagą dla czarnego, błyszczącego, granitowego blatu kuchennego. Chciałam by były nieduże, filigranowe i żeby nie kosztowały kilka tysięcy złotych.

Znalazłam! Po stolik Cupid marki Zuiver w kolorze miedzi pojechałam osobiście do sklepu 9design, by mieć pewność że to jest to czego szukam.  Nie zawiodłam się. Miedź pięknie wygląda na szarym tle i ociepla przestrzeń.

IMG_9438

 

IMG_9442

Prawda, że pięknie wygląda razem z czajniczkiem ASA? Czekam teraz na zamówiony- niższy i szerszy stolik tej marki również z serii Cupid,  oraz materiały na poduszki, które podkreślą miedź i dodadzą koloru salonowi.  Już nie mogę się doczekać.

 

Facebookpinterest

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *