Nasza kraina snów

Przyszła pora na kilka zdjęć miejsca, w którym spędzamy najwięcej czasu w ciągu doby. W naszej sypialni, bo o niej mowa, pojawiło się kilka nowych elementów. Ponieważ uwielbiamy czytać przed snem, odpowiednie oświetlenie to konieczność. Zdecydowaliśmy się na lampki na wysięgnikach harmonijkowych bo dają dużo możliwości ustawień.

Brakuje nam jeszcze stolików nocnych, ale to także zmieni się niebawem. Projekt już jest realizowany. Mam nadzieję, że wkrótce je wam pokażę.

IMG_0521

Kolejną nowością u nas są ramki na ścianę. Nie są to zwykłe ramki. Składają się z dwóch szyb, co daje możliwość oglądania z dwóch stron wkładanych do nich plakatów lub roślin i ładnie wyglądają na tle ściany widocznej przez warstwy szkła. Moje ramki pochodzą ze sklepu Agnetha.Home i są w największym, dostępnym tam rozmiarze.

IMG_0125

W ramki włożyłam grafiki Kasi Typek. Bardzo lubię jej roślinno-zwierzęce prace i nieustająco jej kibicuję. Kasia to bardzo miła osoba, którą można czasem spotkać na dużych, warszawskich targach designu.

IMG_0148

A tak wyglądają na ścianie.

Na pierwszym planie abażur Sinnerlig z Ikei, który przemalowałam bo spodobał mi się trend na bambusowe, dwukolorowe kosze.

IMG_0410

Planuję wprowadzić jeszcze kilka elementów do naszej sypialni, ale chwilkę to jeszcze potrwa.

Facebookpinterest

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *